Çalışma Sistemleri

Free Sistem

                       1- Personel ve konuklarınızın otomatlardan hiçbir sınırlama olmaksızın yararlanmasını istiyorsanız Free Sistem tam size göre Bu sistemde tüketim planına göre gereken miktar otomat yerleştirilir. İsteyen istediği kadar tüketim yapar. Otomatın içinde ki digital sayaç, sayesinde ay sonunda ne kadar tüketim yapıldıysa o kadar TL fatura edilir.. Bu sistemin min. kotası otomat modeline göre 500 ila 100 bardak arasında değişir.


2- Ödeme sistemi bardak başına değil kilo ürün bazında olabilir aylık alınan ürün karşılığında otomat konsinye olarak kullanılır. Aylık 300-400 TL aralığında otomat modeline göre değişiklik gösterebilir. Kalabalık işyerleri, ofis, Oto Showroomları, Eczane,kuaför vb. yerler için idealdir.

Vending Paralı Sistem

                       Madeni paralar ile çalışır tüketiciler kendi paralarını otomatlara atarak tüketim yapablildikleri sistemdir.otomatlarımız para üzeri verir. Hastane, üniversite, okul, depo, fabrika, çağrı merkezi, Askeri birlik vb. gibi kalabalık ortamlar için uygundur.

Fuar, Etkinlik, Açılış vb.

                       Birkaç gün süren fuar, etkinlik, konser, açılış, tiyatro, gösterim vb. etkinliklerde kullanılmak üzere hem personel hem de misafirlere ikram için kullanılan otomat çeşitleridir. Bedeli günlük bazında tespit edilir. Yine bu otomatlarımız her türlü kullanım için uygundur. İsteğe göre çeşitlilik gösterir.